Skládka

Skládka

Vložte svůj text...

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Mapy závodů. Dnes jsme dostali návrh trati od pořadatele z Kladna. Může sloužit jako vzor pro ostatní. Dá se z ní usoudit kudy se bude jezdit, délka trati, prostor startu a cíle, umístění dep, ale i převýšení trati. Takto připravený návrh trati je mnohem názornější než písemný popis, nebo výklad po telefonu.

CFKVP od roku 2019 rozšiřuje svoji činnost o pořádání závodů v rámci "Poháru České republiky". Závody mohou být i s účastí závodníků ze zahraničí.

Střední škola automobilní Holice v minulém školním roce vstoupila do projektu RIDE TO LEARN IN EUROPE společně se třemi partnery, a to s Itálií, Francií a Tureckem. Díky tomuto projektu a spolupráci s Českou federací klubů vozítek se šlapacími pedály jsme zahájili novou etapu školní zájmové činnosti. Důležité je nadšení našich studentů a jejich...

Drazí příznivci závodů šlapacích autíček, jako nejmladší členové federace šlapacích autíček bychom vás rádi informovali o tom, co nás čeká v příštím týdnu. Díky projektu Ride to Learn in Europe, jehož členem je naše škola a tudíž i náš tým Monti Car, se 22.9. a 23.9. zúčastníme závodů ve Francii, a to konkrétně v Champagnole a Delle. Budeme moc...

Smutná zpráva

Kamarádi, přátelé a příznivci vozítek s pedály,

v pondělí 24.4.2023  zemřel nečekaně zakladatel a prezident České federace kubů vozítek s pedály

                                                   pan Ing. Evžen Vyčichlo

                                                                                                                                             Čest jeho památce!

                         Závody 2022      Česká republika                                              Po dvouleté přestávce se letos konají dva závody.                             Organizátory závodů je Česká federace klubů vozítek s pedály               a Klub vozítek s pedály Pardubický kraj.

Zahraniční organizace, zabývající se šlapacími vozítky

Organizace z Austrálie

Pořadatelé závodů z Velké Británie

Organizace z Francie

Organizace z Itálie