Ride to Learn in Europe - info

10.10.2018

Střední škola automobilní Holice v minulém školním roce vstoupila do projektu RIDE TO LEARN IN EUROPE společně se třemi partnery, a to s Itálií, Francií a Tureckem. Díky tomuto projektu a spolupráci s Českou federací klubů vozítek se šlapacími pedály jsme zahájili novou etapu školní zájmové činnosti. Důležité je nadšení našich studentů a jejich pedagogů a také podpora ředitele školy Mgr. Bc. Michala Šedivky. V průběhu roku jsme se již zúčastnili závodů v Holicích a v Hradci Králové, o obou jsme vás již informovali, mnoho z vás nás podporovalo a drželo nám pěsti, toho si velmi ceníme a děkujeme.

V září jsme naši aktivní účast na závodech posunuli zas o kousek dál a se šlapacím vozítkem MONTI CAR jsme se vydali na dva závody do Francie. První závod se konal ve městě Champagnole a druhý v Delle. V tvrdé konkurenci francouzských a italských týmů jsme obsadili krásná místa v první polovině a zároveň jsme získali pohár ve třídě juniorů. Nasbírali jsme mnoho užitečných poznatků a rad. Samozřejmě jsme také okusili atmosféru závodů v jiné zemi, a to bylo asi největším přínosem.

Už teď plánujeme další sezónu a v ní i mnoho novinek. O těch vás budeme průběžně informovat a těšit se na setkání s vámi v jarní sezóně.

Team MONTI CAR

Za Českou federaci klubů vozítek s pedály, musím dodat, že v tomto směru s námi Automobilní škola v Holicích žádnou spolupráci neuskutečnila a naopak nás tímto krokem velice poškodila.

Za CFKVP prezident